-63%

Кошула - код 797 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41080
-63%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в червено - код 1269
  Топ - код 1269 - црвена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 4506
  Фармерки - код 4506 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Тренерки - код 8177 - зелена
  Тренерки - код 8177 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 1300 - кремова
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 11973 - црна
  Фустан - код 11973 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в бяло - код 10077
  Комплет - код 10077 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71