-50%

Кошула - код 855 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
950
-50%
Special Price ден 435,00 Регуларна цена ден 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4040 - путер зелена
  Фустан - код 4040 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3486 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3486 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 5455 - розова
  Блуза - код 5455 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Комплет - код 642 - виолетова
  Комплет - код 642 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Комплет - код 9877 - путер зелена
  Комплет - код 9877 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Џемпер - код 4323
  Џемпер - код 4323
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 7. Топ - код 743 - жолта
  Топ - код 743 - жолта
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 8. Фустан - код 1281 - темно сина
  Фустан - код 1281 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 618 - светло сина
  Фустан - код 618 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Код AC-1013 - црна
  Код AC-1013 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71