-40%

Кошула - код 855 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
956
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 832 - розова
  Фустан - код 832 - розова
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код 422 - 3 - шарена
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комбинезон - код 2628 - црвена
  Комбинезон - код 2628 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 9994 - розова
  Фустан - код 9994 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 8. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Туника - код 3720 - црна
  Туника - код 3720 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 10. Фустан - код 4849 - црвена
  Фустан - код 4849 - црвена
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.507,71