-35%

Кошула - код 862 - 2 - линии - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38840
-35%
Special Price ден 1.044,00 Регуларна цена ден 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Линии

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 919 - црвена
  Блуза - код 919 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Топ - код 4042 - ментол
  Топ - код 4042 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Фустан - код 1598 - сина
  Фустан - код 1598 - сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 0701 - небесно сина
  Фустан - код 0701 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 976 - тиркизна
  Фустан - код 976 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Блуза - код 4448 - темно сина
  Блуза - код 4448 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Блуза - код 895 - сиво
  Блуза - код 895 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 6868 - светло сина
  Фустан - код 6868 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 1230 - кремова
  Фустан - код 1230 - кремова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 835 - темно сина
  Фустан - код 835 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71