Кратки панталони - код 671 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38340-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B442
  Код B442
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Ефирен къс гащеризон с колан в лилаво - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0393
  Фустан - код 0393
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлосиньо - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елегантно дълго дамско сако в бежово - код 4566
  Сако - код 4566 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 6777 - бело
  Фустан - код 6777 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8489 - жолта
  Фустан - код 8489 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в масленозелено - код 0422
  Елек - код 0422
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 0956 - розова
  Фустан - код 0956 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71