Кратки панталони - код 732 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38469-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска пола в цвят бежово с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 13131 - розова
  Фустан - код 13131 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 7874
  Фустан - код 7874
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 9368 - капучино
  Фустан - код 9368 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 1184
  Кардиган - код 1184 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 6777
  Фустан - код 6777
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2745 - шарена
  Фустан - код 2745 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Палто - код 8746 - црна
  Палто - код 8746 - црна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71