Кратки панталони - код 735 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38459-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортен дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят корал - код 8437
  Тренерки - код 8437 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0987 - пудра
  Фустан - код 0987 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тениска с ефектен принт в цвят мента - код 11944
  Маица - код 11944 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 5923 - небесно сина
  Комплет - код 5923 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 0351 - виолетова
  Фустан - код 0351 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски топ в червено с цип - код 11810
  Топ - код 11810 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Топ - код 11933 - црна
  Топ - код 11933 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 6121 - циклама
  Фустан - код 6121 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71