Маица - код 210 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37401-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 4555 - бела
  Тренерки - код 4555 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Маица - код 3701 - бело
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Свободна риза в масленозелено - код 8842
  Кошула - код 8842
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в лилаво и розово - код 2213
  Комплет - код 2213 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 5. Изчистени дамски дънки с висока талия в сиво - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 2281 - бело
  Маица - код 2281 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамско пухено зимни палто с копчета в кафяво - код 4664
  Палто - код 4664 - 7
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 6460 - небесно сина
  Фустан - код 6460 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71