-33%

Маица - код 337 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38008
-33%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9899 - небесно сина
  Фустан - код 9899 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 0483 - шарена
  Блуза - код 0483 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11893 - небесно сина
  Фустан - код 11893 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Ефектен къс топ потник рипс в бяло - код 5023
  Топ - код 5023 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 4539
  Кардиган - код 4539 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код В143 - 5 - шарена
  Код В143 - 5 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71