Маица - код 613 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
181-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12000 - бела
  Фустан - код 12000 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6584 - сина
  Фустан - код 6584 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в цвят тюркоаз - код 229
  Топ - код 229 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 2527 - 1 - бело
  Маица - код 2527 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамски спортен комплект долнище и блуза с дълъг ръкав в сиво - код 12056
  Комплет - код 12056 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 6111 - небесно сина
  Фустан - код 6111 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.130,71