-33%

Маица - код 619 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
135
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска с ефектни ръкави с къдрички в червено - код 4352
  Маица - код 4352 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1689 - циклама
  Фустан - код 1689 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Топ - код 2987 - бело
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистени дамски дънки с висока талия в сиво - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Џемпер - код 1620 - бело
  Џемпер - код 1620 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 2973 - црна
  Тренерки - код 2973 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Код B578 - виолетова
  Код B578 - виолетова
  Special Price MKD 454,14 Регуларна цена MKD 744,14