-35%

Маица - код 643 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
864
-35%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Ликра - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0777 - црна
  Маица - код 0777 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 1436 - 2 - црна
  Маица - код 1436 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 4496 - црна
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2512 - црна
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11993 - розова
  Фустан - код 11993 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в розово и синьо - код 2213
  Комплет - код 2213 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в черно - код 12048
  Блуза - код 12048 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса тениска с цип в черно - код 13040
  Маица - код 13040 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Комплет - код 5242 - 8 - шарена
  Комплет - код 5242 - 8 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Маица - код 3638 - бела
  Маица - код 3638 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Дамска тениска с къдрички в масленозелено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дълго дамско шушляково яке с копчета в цвят бордо - код 8465
  Јакна - код 8465 - црвена
  Special Price MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 10. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 3
  Маица - код 7634 - 3 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71