-67%

Маица - код 644 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38656
-67%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тениска с атрактивен принт в бяло - код 11998
  Маица - код 11998 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска блуза с къс ръкав в бяло - код 1089
  Маица - код 1089 - 2 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Маица - код 11930 - бело
  Маица - код 11930 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Маица - код 4658 - бело
  Маица - код 4658 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Маица - код 11928 - бела
  Маица - код 11928 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
Слични производи
 1. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в розово - код 4760
  Кардиган - код 4760 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дълга плетена дамска жилетка с качулка - код 4587 - 1
  Кардиган - код 4587 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 111938
  Фустан - код 111938
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1294 - црна
  Фустан - код 1294 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 0891
  Фустан - код 0891
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 7003 - циклама
  Фустан - код 7003 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в цвят горчица - код 6289
  Блуза - код 6289 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Атрактивен дамски клин с висока талия - код 2285
  Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71
 10. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в светлосиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71