-57%

Маица - код 661 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41109
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - црна
  Маица - код 0271 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 9364 - црна
  Маица - код 9364 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 4755 - црна
  Маица - код 4755 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник в черно - код 0664
  Маица - код 0664 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 0109 - 1 - небесно сина
  Спортски комплет - код 0109 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 2
  Код 2022 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11808 - виолетова
  Фустан - код 11808 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски топ цвят циклама - код 4602
  Топ - код 4602 - циклама
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комплет - код 3219 - црна
  Комплет - код 3219 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Сладурски сет от две части топ и пола в зелено - код 1254
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 8. Кратки панталони - код 8164
  Кратки панталони - код 8164
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 6144 - бела
  Фустан - код 6144 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Атрактивен дамски топ потник с цип в бяло - код 12890
  Топ - код 12890 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71