-57%

Маица - код 804 - 1 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41299
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - бела
  Маица - код 0272 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - бела
  Маица - код 0271 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 9364 - бело
  Маица - код 9364 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 4804 - бела
  Маица - код 4804 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тениска в бяло с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 2 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Сако - код 7490 - небесно сина
  Сако - код 7490 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 5690 - бела
  Блуза - код 5690 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B577 - бела
  Код B577 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Дамска дълга плетена жилетка в цвят пудра - код 0419
  Кардиган - код 0419 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамско боди в светлолилаво - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 11965 - бела
  Фустан - код 11965 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Изчистен дамски топ потник рипс в бяло - код 2135
  Топ - код 2135 - 3 - бела
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Маица - код 4357 - бело
  Маица - код 4357 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71