-42%

Маица - код 897 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38247
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Фустан - код 6459 - борда
  Фустан - код 6459 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дълго елегантно дамско палто с колан в черно - код 6429
  Палто - код 6429 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Ефектно дамско яке от две материи - код 6288
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 5. Фустан - код 1689
  Фустан - код 1689
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6954 - пудра
  Фустан - код 6954 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Туника - код 6530
  Туника - код 6530
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в сиво - код 4952
  Блуза - код 4952 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 5923 - црвена
  Комплет - код 5923 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски комплект тениска и панталон в тъмносиньо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71