-55%

Маица - код 901 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41091
-55%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска тениска в червено - код 0163
  Маица - код 0163 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 2328 - 2 - бело
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Атрактивен дамски сет топ с паданали рамене и къси панталонки в цвят пудра - код 2730
  Комплет - код 2730 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Къса дамска тениска в бяло - код 8377
  Маица - код 8377 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Сако - код 2365 - борда
  Сако - код 2365 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 4079 - црна
  Маица - код 4079 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в лилаво - код 12048
  Блуза - код 12048 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Кардиган - код 0107
  Кардиган - код 0107
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 6
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 6522
  Фустан - код 6522
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71