-57%

Маица - код 104 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41023
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 2 - бело
  Маица - код 33799 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1297 - бела
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11826 - 2 - бела
  Маица - код 11826 - 2 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса дамска тениска в бяло - код 8377
  Маица - код 8377 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11901
  Маица - код 11901 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4668
  Фустан - код 4668
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Дамски комплект кожа суичър и панталон в кафяво - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Фустан - код 2652 - шарено
  Фустан - код 2652 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 3324 - 3
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски свободни дънки в тъмносиньо - код 8099
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 7. Дамски клин с връзки в черно - код 2740
  Хеланки - код 2740 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Елек - код 2519 - 3
  Елек - код 2519 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Свободен дамски топ в светлосиньо - код 4463
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Свободна риза в цвят пудра - код 8842
  Кошула - код 8842 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71