-54%

Маица - код 158 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38316
-54%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 5056 - црна
  Маица - код 5056 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Маица - код 4658 - црна
  Маица - код 4658 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Маица - код 11943 - црна
  Маица - код 11943 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Ефектна дамска тениска в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 5 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамско изрязано боди в черно - код 3322
  Боди - код 3322 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 12811 - кремова
  Топ - код 12811 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Фустан - код 2675 - шарена
  Фустан - код 2675 - шарена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 6. Код B579 - зелена
  Код B579 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Јакна - код 6288 - кремова
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 9. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон в светлосиньо - код 6282
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71