-57%

Маица - код 159 - неон жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41286
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Неон жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6215
  Маица - код 6215
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Изчистена дамска тениска в жълто - код 7525
  Маица - код 7525 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска тениска с къдрици в жълто с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 5 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна дамска тениска с къдрички в жълто - код 0317
  Маица - код 0317 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Ефектна дамска тениска в цвят горчица - код 0599
  Маица - код 0599 - 6 - окер
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Дамско боди в бяло с ефектни принтове - код 4491
  Боди - код 4491 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код B416 - борда
  Код B416 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2666 - циклама
  Фустан - код 2666 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Черна дамска тениска SUPER - код 804
  Маица - код 804 - 1 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Јакна - код 2015 - 1 - кремова
  Јакна - код 2015 - 1 - кремова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 7. Дамски спортен гащеризон в черно - код 4170
  Тренерки - код 4170 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код P89 - портокалова
  Код P89 - портокалова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Дамски клин лачен в цвят горчица - код 2164
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71