-80%

Маица - код 177 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41149
-80%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3017 - 1 - бело
  Маица - код 3017 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 3620 - бела
  Маица - код 3620 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 3541 - бела
  Маица - код 3541 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2727 - небесно сина
  Комплет - код 2727 - небесно сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 3. Код B21 - жолта
  Код B21 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Кардиган - код 6850
  Кардиган - код 6850
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B61 - шарено
  Код B61 - шарено
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Код LS567 - жолта
  Код LS567 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дуксер - код 3262 - темно сина
  Дуксер - код 3262 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Палто - код 916 - бело
  Палто - код 916 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Код Р18 - црна
  Код Р18 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Код B92 - црвена
  Код B92 - црвена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71