Маица - код 210 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37400-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1140 - небесно сина
  Фустан - код 1140 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Комплет - код 694 - светло виолетова
  Комплет - код 694 - светло виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 1162 - црвена
  Блуза - код 1162 - црвена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 4. Маица - код 3567 - бела
  Маица - код 3567 - бела
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Фустан - код 5938 - сиво
  Фустан - код 5938 - сиво
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кардиган - код 053 - окер
  Кардиган - код 053 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Блуза - код 5321 - сиво
  Блуза - код 5321 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 4483 - окер
  Фустан - код 4483 - окер
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 9. Сако - код 815 - тиркизна
  Сако - код 815 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 974 - борда
  Фустан - код 974 - борда
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71