Маица - код 210 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37401-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1543 - бело
  Фустан - код 1543 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Маица - код 36755 - розова
  Маица - код 36755 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Дамски гащеризон по тялото в цвят пудра - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в черно - код 3432 - гръб
  Топ - код 3432 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код JY-6480 - црвена
  Код JY-6480 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код В146 - борда
  Код В146 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Спортски комплет - код 8035 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 8035 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71