-57%

Маица - код 301 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41502
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11818 - црна
  Маица - код 11818 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11826 - црна
  Маица - код 11826 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 2478 - 2 - црна
  Маица - код 2478 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 2579 - црна
  Маица - код 2579 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6867
  Фустан - код 6867
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Дамски гащеризон по тялото в синьо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска тениска в светлооранжево - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Сукња - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 5766 - црна
  Блуза - код 5766 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Изчистен дамски топ в черно - код 3091
  Топ - код 3091 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Ефектна дамска тениска в бяло - код 11669
  Маица - код 11669 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дамски топ рипс в черно - 3249
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 11517 - црна
  Блуза - код 11517 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71