-83%

Маица - код 313 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37303
-83%
Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 204 - розова
  Комбинезон - код 204 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Палто - код 1514 - 2 - зелена
  Палто - код 1514 - 2 - зелена
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 3538 - црна
  Јакна - код 3538 - црна
  Најниско MKD 2.435,71 Регуларна цена MKD 3.015,71
 5. Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Туника - код 0781 - сиво
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Код Р80 - темно кафеава
  Код Р80 - темно кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Топ - код 3125 - бела
  Топ - код 3125 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71