-62%

Маица - код 313 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37302
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 92 % Еластан 8 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 12002 - циклама
  Маица - код 12002 - циклама
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 6215 - розова
  Маица - код 6215 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 11953 - розова
  Маица - код 11953 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Маица - код 11978 - розова
  Маица - код 11978 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 1653 - 3
  Блуза - код 1653 - 3
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 2739 - кремова
  Фустан - код 2739 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 0286 - розова
  Фустан - код 0286 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 4635 - црна
  Топ - код 4635 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски гащеризон по тялото в светлосиньо - код 6527
  Комбинезон - код 6527
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 11588 - розова
  Тренерки - код 11588 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Бански комплект в две части с висока талия в бяло лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71