-57%

Маица - код 357 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41068
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска тениска с къдрички в червено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 3 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска тениска в червено - код 0163
  Маица - код 0163 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Свободна дамска тениска в червено - код 2389
  Маица - код 2389 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамска тениска в червено с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Код B427 - црна
  Код B427 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 0889 - пудра
  Фустан - код 0889 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5273 - црвена
  Фустан - код 5273 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивни къси широки панталони в цвят мента - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 1 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 4152 - 2 - кремова
  Комплет - код 4152 - 2 - кремова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски топ рипс в бяло - код 2502
  Топ - код 2502 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 1269
  Топ - код 1269 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71