-29%

Маица - код 402 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37307
-29%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Полиестер - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6460 - окер
  Фустан - код 6460 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски комплект къс топ и анцуг в бежово - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Дамска тениска в черно с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тренерки - код 5860 - 2 - црна
  Тренерки - код 5860 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски сет от три части в черно - код 5069
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 7. Фустан - код 8841 - црна
  Фустан - код 8841 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивен бански две части шарен - код 8888 -1
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71