Маица - код 419 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37323-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска в светлосиньо с къдрички на райе - код 982
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 3000 - корали
  Фустан - код 3000 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6515 - зелена
  Фустан - код 6515 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в черно с принт - код 2621
  Маица - код 2621 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Кратки панталони - код 4308 - 1
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 7128 - црвена
  Фустан - код 7128 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 9. Сукња - код 11730 - пудра
  Сукња - код 11730 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код AC-1012 - кремова
  Код AC-1012 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71