-81%

Маица - код 478 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41406
-81%
Special Price MKD 261,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2517 - црна
  Маица - код 2517 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 11721 - црна
  Маица - код 11721 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Маица - код 2161 - црна
  Маица - код 2161 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Топ - код 5954 - 2 - праска
  Топ - код 5954 - 2 - праска
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 11483 - 8 - сиво
  Блуза - код 11483 - 8 - сиво
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Дамски комплект кожа суичър и панталон в кафяво - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Топ - код 9874 - жолта
  Топ - код 9874 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 11805 - бело
  Фустан - код 11805 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2666 - розова
  Фустан - код 2666 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 11549 - бело
  Блуза - код 11549 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71