-57%

Маица - код 489 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40956
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 3438 - 1 - бело
  Маица - код 3438 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 3024 - 2 - бело
  Маица - код 3024 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 3023 - 1 - бело
  Маица - код 3023 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 6336 - 1 - бело
  Маица - код 6336 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код HS-98101 - црна
  Код HS-98101 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Јакна - код 853 - борда
  Јакна - код 853 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.552,71
 4. Блуза - код 1124 - путер зелена
  Блуза - код 1124 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елек - код 9153 - борда
  Елек - код 9153 - борда
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Код P91 - бело
  Код P91 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код DM-04 - портокалова
  Код DM-04 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 8570 - виолетова
  Блуза - код 8570 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код AC-1007 - црвена
  Код AC-1007 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71