-52%

Маица - код 601 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41492
-52%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 5056 - црна
  Маица - код 5056 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Маица - код 2447 - 1 - црна
  Маица - код 2447 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Маица - код 1436 - 2 - црна
  Маица - код 1436 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 2512 - црна
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3166 - 1
  Блуза - код 3166 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 9054
  Блуза - код 9054
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Черен панталон еко кожа с ципове и връзки - код 8021
  Панталони - код 8021 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 8. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 4
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71