Маица - код 610 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37403-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2672 - бело
  Комплет - код 2672 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код 8787 - 1 - црна
  Код 8787 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски комплект къс топ и панталонки в черно - код 0851
  Комплет - код 0851 - 5 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 4672 - циклама
  Фустан - код 4672 - циклама
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кратки панталони - код 2236 - 2 - ментол
  Кратки панталони - код 2236 - 2 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Купачи - код 7777 - шарена
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 1
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Дамски топ с ефектно деколте в червено - код 1259
  Топ - код 1259 - црвена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71