-54%

Маица - код 627 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41283
-54%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 2902 - 2 - бело
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 1545 - 1 - бело
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 1413 - 1 - бело
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска тениска в бяло - код 2512 - 3
  Маица - код 2512 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Туника - код 2908 - бело
  Туника - код 2908 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 2980 - црна
  Маица - код 2980 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Код В146 - сиво
  Код В146 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Комплет - код 4350
  Комплет - код 4350
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71