-54%

Маица - код 627 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41302
-54%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 11792 - црна
  Маица - код 11792 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Атрактивна тениска с принт в черно - код 1436
  Маица - код 1436 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамска тениска с ефектни ръкави с остро деколте в черно - код 2462
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Ефектна дамска тениска с голо рамо в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ от рипс в бежово - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Дамско боди в оранжево от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7411
  Фустан - код 7411
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Комплет - код 8281
  Комплет - код 8281
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код AC-1022 - кафеава
  Код AC-1022 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Фустан - код 6515 - зелена
  Фустан - код 6515 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Хеланки - код 2257 - 1 - сиво
  Хеланки - код 2257 - 1 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71