-35%

Маица - код 643 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
864
-35%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Ликра - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Маица - код 6267 - 2 - црна
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Маица - код 3586 - црна
  Маица - код 3586 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Маица - код 816 - црна
  Маица - код 816 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 627 - црна
  Маица - код 627 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Слични производи
 1. Панталони - код 954 - жолта
  Панталони - код 954 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 1539 - црна
  Блуза - код 1539 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0722 - црна
  Фустан - код 0722 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Јакна - код 2086 - 1 - црна
  Јакна - код 2086 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 7. Палто - код 410 - сиво
  Палто - код 410 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Џемпер - код 9266 - црна
  Џемпер - код 9266 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Јакна - код 7222 - 3 - црна
  Јакна - код 7222 - 3 - црна
  Најниско MKD 3.131,71 Регуларна цена MKD 3.711,71
 10. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71