-35%

Маица - код 643 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
868
-35%
Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 864 - црна
  Блуза - код 864 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Блуза - код 4448
  Блуза - код 4448
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Комплет - код 752 - небесно сина
  Комплет - код 752 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 896 - црна
  Блуза - код 896 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Туника - код 175 - сиво
  Туника - код 175 - сиво
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Џемпер - код 3345 - црна
  Џемпер - код 3345 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Код B29/7751 - зелена
  Код B29/7751 - зелена
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 8. Фустан - код 0209 - светло виолетова
  Фустан - код 0209 - светло виолетова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Палто - код 643 - путер зелена
  Палто - код 643 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71