-67%

Маица - код 644 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38656
-67%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 2621 - бело
  Маица - код 2621 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Маица - код 0512 - бело
  Маица - код 0512 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Маица - код 4249 - бело
  Маица - код 4249 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5956 - црна
  Блуза - код 5956 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Комплет - код 2995 - црна
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 5. Дамска риза в черно с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 625 - окер
  Фустан - код 625 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефектна дамска риза в светлосиньо - код 4169
  Кошула - код 4169
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 5582 - црвена
  Блуза - код 5582 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Код DM-04 - жолта
  Код DM-04 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71