-73%

Маица - код 644 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37851
-73%
Special Price MKD 319,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 97% Ликра - 3%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска с принт в черно - код 5853
  Маица - код 5853 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тениска с ефектен принт в черно - код 3245
  Маица - код 3245 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска в черно с ефектен надпис - код 11708
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11707
  Маица - код 11707 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска в черно - код 3701
  Маица - код 3701 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Код CK3315 - црна
  Код CK3315 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Код B335
  Код B335
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Блуза с ефектни ръкави в лилаво - код 2922
  Блуза - код 2922 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Блуза - код 4223
  Блуза - код 4223
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 6268 - кафеава
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 6363
  Блуза - код 6363
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71