-57%

Маица - код 661 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40949
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11818 - црна
  Маица - код 11818 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11826 - црна
  Маица - код 11826 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 2478 - 2 - црна
  Маица - код 2478 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 2579 - црна
  Маица - код 2579 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6071 - тиркизна
  Фустан - код 6071 - тиркизна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 6113 - окер
  Фустан - код 6113 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 45288 - виолетова
  Комплет - код 45288 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Палто - код 3435 - борда
  Палто - код 3435 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Сако - код 2113
  Сако - код 2113
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Къса дамска тениска с връзки в масленозелено - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 4150 - црна
  Блуза - код 4150 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71