-57%

Маица - код 661 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41109
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тениска в черно с моден принт - код 3619
  Маица - код 3619 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Ефектна дамска тениска с голо рамо в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска с принт в черно - код 1547
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Черна дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8353 - црвена
  Блуза - код 8353 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1656
  Фустан - код 1656
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Ефектна дамска риза в зелено - код 4169
  Кошула - код 4169 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 4450 - 5
  Блуза - код 4450 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2409 - бело
  Фустан - код 2409 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код В143 - 2 - шарена
  Код В143 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 672 - црна
  Фустан - код 672 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Изчистен дамски топ от рипс в светлосиньо - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71