Маица - код 727 - 2 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37636-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9432 - небесно сина
  Блуза - код 9432 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 3033 - виолетова
  Фустан - код 3033 - виолетова
  Special Price ден 260,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 9432 - црна
  Блуза - код 9432 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код P10 - кремова
  Код P10 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Фустан - код 6619 - борда
  Фустан - код 6619 - борда
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 7. Топ - код 330 - бела
  Топ - код 330 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 7723 - црна
  Фустан - код 7723 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 672 - жолта
  Фустан - код 672 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Комплет - код 752 - црвена
  Комплет - код 752 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71