-57%

Маица - код 804 - 1 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41299
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Бяла тениска с ефектен принт - код 1531
  Маица - код 1531 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска тениска с принт в бяло - код 1547
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тениска с ефектен принт в бяло - код 3204
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Бяла дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Дамски топ в бежово с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Топ - код 4272 - бело
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Код B299 - бело
  Код B299 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 341 - црна
  Фустан - код 341 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.392,00
 5. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 5507
  Фустан - код 5507
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска с принт в черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71