-57%

Маица - код 831 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41001
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 6474 - 3 - црна
  Маица - код 6474 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 1297 - црна
  Маица - код 1297 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 11826 - 1 - црна
  Маица - код 11826 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 11978 - црна
  Маица - код 11978 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Маица - код 2510 - капучино
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 7124
  Фустан - код 7124
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7003 - црна
  Фустан - код 7003 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 2922 - црна
  Блуза - код 2922 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Спортно - елегантен панталон в цвят праскова - код 8585
  Панталони - код 8585 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комбинезон - код 11947
  Комбинезон - код 11947
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Бяла тениска с принт - код 9362
  Маица - код 9362 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маичка - код 11541 - розова
  Маичка - код 11541 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Код 533 - црна
  Код 533 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71