-42%

Маица - код 897 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38247
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4352 - циклама
  Маица - код 4352 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8809
  Фустан - код 8809
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Елегантен дамски панталон разкроен в тъмносиньо - код 1991
  Панталони - код 1991 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 11958 - розова
  Комплет - код 11958 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Топ - код 11693 - бело
  Топ - код 11693 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамска пола в сиво с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки - код 8177
  Тренерки - код 8177
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Сукња - код 4677 - шарена
  Сукња - код 4677 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71