-55%

Маица - код 901 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41091
-55%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 9842 - 6 - црна
  Тренерки - код 9842 - 6 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Тренерки - код 018 - 2 - црвена
  Тренерки - код 018 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Код B140 - црна
  Код B140 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 9994 - бело
  Фустан - код 9994 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код 92083 - црвена
  Код 92083 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 0701 - кафеава
  Фустан - код 0701 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 8. Блуза - код 419 - окер
  Блуза - код 419 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код B70 - кафеава
  Код B70 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Код B65 - 4 - шарено
  Код B65 - 4 - шарено
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71