-55%

Маица - код 901 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41090
-55%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 6215 - розова
  Маица - код 6215 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11978 - розова
  Маица - код 11978 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна тениска с принт в цвят пудра - код 11901
  Маица - код 11901 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Тениска с ефектен принт в розово - код 11944
  Маица - код 11944 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 5195
  Комплет - код 5195
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 7858 - зелена
  Фустан - код 7858 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2621 - црна
  Маица - код 2621 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Блуза - код 8353 - црна
  Блуза - код 8353 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4460 - бело
  Маица - код 4460 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тениска в цвят циклама с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71
 10. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71