-76%

Маица - код 928 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41411
-76%
Special Price MKD 261,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 42322 - 3 - бело
  Дуксер - код 42322 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 1540 - 2 - камуфлажа
  Фустан - код 1540 - 2 - камуфлажа
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 11605 - бело
  Спортски комплет - код 11605 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 4. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 5. Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Код Р72 - 4 - шарена
  Код Р72 - 4 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Къс дамски топ от рипс в бежово - код 4433
  Топ - код 4433
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Код AC-1024 - жолта
  Код AC-1024 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Кратки панталони - код 6815 - црна
  Кратки панталони - код 6815 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71