-57%

Маица - код 975 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40951
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 2 - бело
  Маица - код 33799 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1297 - бела
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11826 - 2 - бела
  Маица - код 11826 - 2 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса дамска тениска в бяло - код 8377
  Маица - код 8377 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11901
  Маица - код 11901 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код B500 - окер
  Код B500 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Спортен комплект потник и панталон в черно - код 1578
  Комплет - код 1578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ - код 11934 - бело
  Топ - код 11934 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 10088
  Фустан - код 10088
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4806 - црна
  Фустан - код 4806 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код 20101 - темно кафеава
  Код 20101 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски сет от две части потник и пола в червено - код 6870
  Комплет - код 6870 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комбинезон - код 7701 - сина
  Комбинезон - код 7701 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71