-60%

Маица - код 975 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38317
-60%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна къса дамска тениска с дантела в черно - код 2979
  Маица - код 2979 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Маица - код 11953 - црна
  Маица - код 11953 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Маица - код 11970 - црна
  Маица - код 11970 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Дамска тениска в черно с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Черна тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 8139 - циклама
  Комбинезон - код 8139 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 2553 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2553 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Свободен къс дамски гащеризон в цвят пудра - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамско боди с къдрички в цвят капучино - код 3670
  Боди - код 3670 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 7100 - црна
  Фустан - код 7100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 5419 - црна
  Маица - код 5419 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71